ekrem imamoğlu

comarsavar
İstanbul büyükşehir belediye başkanı. Çok şey bekliyoruz senden başkanım ama ilk işin 25 yıldır yapılan yolsuzlukları şaibeli ihaleleri açıklaman olsun
causie
Ülkenin Sayın Cumhurbaşkanından sonra en çok oy ile seçilen insanıdır. 2023 için adaylığı düşünülebilir. Beklenti yüksek, hayırlısı olur inşallah.
enkidu
Mustafa kemal Atatürk ile bir tutanları görüyorum.. şaşkınım. imamoğlu'nun Atatürk ile benzer tek yönü chp'li oluşu. ayrıca imamoğlu'nun Recep tayyip Erdoğan'ı kopyaladığını düşünüyorum. Anlayacağınız dersini iyi çalışmış bir siyasetçi.
pinti babanin savurgan cocugu
Elazığ depreminden bir gün sonra Elazığ'dan palandöken'e kayak yapmaya gitmiş bir politik adamı. Bir muhalif olarak zamanlamasının çok yanlış olduğunu söylemem gerekiyor. elbette hayat devam ediyor ama kendisi büyük kitleleri etkilediğini unutmamalı.
pinti babanin savurgan cocugu
bugünkü yapılan iett zammından sonra halktan bayağı bir tepki almış muhalif politik adamı. %35-40 biraz sert oldu. benden söylemesi başkan.

Eski-yeni
2.60-3.50 tam bilet
1.25-1.75 öğrenci
40-50 aylık öğrenci abonman
michael skibbe
''İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, İstanbul'da ulaşıma yüzde 35 zam kararı alındığını duyurdu. ''
''İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ise zamma ilişkin Adana'da yaptığı açıklamada, “Bizim yaptığımız zam bir sonuçtur. Esas girdilerden hesap sorulması lazım. Akaryakıt ve diğer girdilere yapılan zam dikkate alındığında Türkiye şartlarında, vatandaş düşünülerek yapılmıştır. Elbette hiç bir belediye zam yapılmasını istemez” diye konuştu.''
zam yüksek ama keyfi ve tek başına alınan bir karar değil. Bi kararnameyle çıkarılan zamlara benzemiyor. Yinede bu kadar yüksek olmamalı
metalhead
ekrem imamov bir projedir rte imamovu kullanarak chp seçmenini imamovdan ve chp den soğutup akp saflarına kaydırmak istemektedir.

metalhead. (2020). "derin devlet sırları".