kurallar

admin
şehirli sözlük kuralları.

oluşturduğunuz içerik hukuka uygun olmak zorundadır. oluşturduğunuz içerik tüm sorumluluğu size ait olmak üzere ve hiçbir ön denetime tabi olmadan yayına girdiğinden, oluşturduğunuz içeriğin hukuka aykırı olmadığından lütfen emin olun. içerik yayına alındığı anda hukuki sorumluluğunuz başladığından, oluşturduğunuz içeriğin daha sonra tarafınızca veya şikayet/haberdar edilme vs. üzerine şehirlisözlük tarafından silinmiş olması sorumluluğunuzu ortadan kaldırmayacaktır.
gerekli gördüğümüz takdirde ve hiçbir gerekçe göstermeksizin dilediğimiz içeriği kısmen veya tamamen yayından kaldırma, yazarlığınızı iptal etme, kullanıcı kaydınızı silme haklarını saklı tutmaktayız.
hesabınızın güvenliğine ilişkin tüm sorumluluk size aittir. şifrenizi kolay tahmin edilemeyecek şekilde oluşturmanızı ve üçüncü kişilerle paylaşmamanızı, üçüncü kişilere ait web sitelerine ve/veya mobil uygulamalara kullanıcı adı ve şifrenizi girmemenizi tavsiye ederiz.
sözlük içi mesajlaşma ve diğer imkanları kullanırken hukuka ve varsa bunlara ilişkin kurallara uygun davranmanız gerekmektedir.
admin
açmak istediğiniz başlığı sözlüğün arama kısmına yazın ardından o başlık hakkında belirtmek istediğiniz fikri yazın.
soldaki başlıklar hakkında fikir belirtmek istiyorsanız o başlığa takıp sitenin altındaki boşluğa fikrinizi yazın.
iyi eğlenceler :)