şimşek büfe

eysan
alt tarafı bir büfe. anladığım kadarıyla saçma sapan anlamlar yüklenmiş nasıl bu kadar boş olabiliyorsunuz cidden ucu size dokunmayan her şey hakkında rahatça denyo saptamalarda bulunuyorsunuz ama insanlar üzerinde bir nevi toplum baskısı olusturdugunuzun farkında değilsiniz. kişi kendinden bilir işi keşke bizler de büfe köşesinde karşı cins kovalayacak kadar işsiz olsaydık.
1
iamburhanaltintop
sabah 9'daki derse giderken, akşamüstü 6'da okuldan çıkıp eve giderken hala aynı kişileri pozisyon bile değiştirmeden otururken gördüğüm ve "acaba bu insanların bölümü ne ya hiç mi dersleri yok" sorusunu düşündürten mekan
brianmay
Anladığım ve gözlemlediğim kadarıyla bazı kişiler öğrenci değil ve orada oturarak figüranlık yapıyor, yoksa 10 saat aynı yerde oturmasının mantıklı bir açıklaması mı var??
realsehirli
Tek başına oturup bütün masayı kapatan yıkıklara sesleniyorum
Kalkın ordan sizin yıkıklığınız yüzünden yer bulamıyoruz
Okulun her yeri için geçerli bu yazdığım
4
gogolunpaltosu
çalışanlarının güler yüzlü muhabbetşinaslığının kahvaltımı başka yerde yaptığım zaman vicdan azabına yol açtığı, benim için, okulun en güzel mekanıdır.
metalhead
arkadaşlar selamlar. yakın zamanda şimşek büfe ile alakalı video çekeceğiz. çalışan abilerimize sormak istediğiniz soru varsa bu entry altına yorum yazabilirsiniz biz de onları şimşek büfeye sorarız
3