confessions

holymokoko

Başarılı Yazar - Birinci Nesil Yazar

  1. toplam giri 372
  2. takipçi 4
  3. puan 3793

gubarwave

holymokoko
Kanal içerisinde bir çok yetenekli dj barındırıyor. Genelde bilindik türkçe şarkıları remixliyorlar fakat buna basitçe remix demek haksızlık olur. Yeni bir şey üretiyorlar aslında.

dc shoes

holymokoko
denememle birlikte fırlatmam bir oldu. eyvallah modeller güzel ama ayakkabılar taş gibi. esneme diye bir durum yok ayakkabıda. sanki ayağına fayans giymişsin onunla dolaşıyormuş gibi hissi var. gene comfycushlara kaldık :(

büyük istanbul depremi

holymokoko
deprem öldürmez mevzuata göre yapılanmamış şehirleşme öldürür. hükümet yeniden şehirleşmeyi rant üzerine kurarsa, hukuksuz şekilde istanbul'a ev dikmiş vatandaş beni kimse evimden çıkaramaz diye devlete diklenirse ki bu hükümet bu insanlara para veriyor gidin başka yerde ev alın diye ve son olarak insanımız bu doğal afetin sonuçlarını umursamazken bu depremin sonuçları ağır bir şekilde hepimizden çıkar. elazığ'da olan depreme ve sonrasında olan olaylara bakacak olursak istanbul'da yaşanacak deprem herhalde ülkeyi iç savaşa sürükleyecek. bu konu üzerinde bile birlik olamıyoruz. sorulacak hesapları zamanında değil olay olduğunda sormaya kalkışanlar keşke olaylar bittikten daha sağlıklı bir ortamda sorsa. bıktık artık şu popülist insanlardan ve onların koyunlarından.

kızılay

holymokoko
vatandaş haklı olarak toplanan vergiler nerede diye sormakta bu güzide kurumumuza. okulda açtıkları standların yanından geçerken bana ilişmesinler diye sesli sesli vampir tarikatı bunlar diyorum. not: şu an başındaki kişinin kızı ise bizim okulda okumaktadır.
0 /