confessions

olsem de bute kalmasam

Nobel Ödüllü Yazar - Admin

  1. toplam giri 896
  2. takipçi 29
  3. puan 11602

iddaa taktikleri

olsem de bute kalmasam
bazı liglere ve takımlara bulaşmamanız gerektiği doğru. takım listesine tuttuğunuz takımı da ekleyin. duygusal davranırsanız kaybedersiniz.
canlıdan uzak durmayın. oynamayı bilirseniz maç önü bahsinden fazla kazandırır. haftalık 25/20 gibi bir istatistik sağlamayı başarmak hiç zor bir şey değil canlıda.

çöplerden semt analizi

olsem de bute kalmasam
youtubeden alabileceğim maksimum verimi almamı sağlayan video. aydınlandım resmen. link

"Marmara Üniversitesi'nde doktora öğrencisi olan Umut Yiğit, çöplerden semtlerin ekonomik durumuyla ilgili analizler yapıyor. Yiğit, ekonomik kriz olup olmadığının çöplere yansıyacağını savunuyor.

“Özel hayat ile kamusal hayatın sınırları gitgide bulanıklaşıyor, modern insan varlığını ancak tüketerek sürdürebiliyor” diyen Yiğit, “ Artık sadece yalnızken kendi gerçeğini yaşayabilen insanın özel alanı da görülen ve görülmeyen alanlar olarak parçalanıyor. Bu yeni yaşam biçiminin en gerçek kanıtlarını çöpler içeriyor.” Diyor.
Araştırmacı Umut Yiğit yüksek lisans tezinde çöpleri analiz ederek tüketim alışkanlıklarından, kültürel kimliklere kadar geniş bir alanda sonuçlar üretebilen sosyolojik bir yöntem geliştirmeyi amaçlamış. Yöntemin yüz yüze görüşmelerin veya anketlerin sağlayamadığı somut cevapları üretebileceğini söylüyor.
Tez danışmanı Prof. Dr. Nurdoğan Rigel'e göre tüketim alışkanlıklarının gösterilebilecek markalar ile gösterilemeyecek markalara göre değişiyor ve emlak sisteminin semtlerdeki yaşam biçimlerinde belirleyici rol oynuyor.
İstanbul'un Bağcılar (Merkez) ve Etiler semtlerinde yaptığımız çöp analizi bulguları, yorumları ve sonuçlarıyla yayında."

papagini

olsem de bute kalmasam
hırsız olduğumu ima eden karaktersiz yazar. şizofren. daha önce milleti trolleyen davulcu vedat hesabının da sahibi. herkes nefret ediyor herkes banlayın diyor banlamadım ama şerefsizlik yaptı. hiçbir kurala aykırılık olmasa bile banlıyorum ben bunu. göt.

yerli otomobil

olsem de bute kalmasam
eleştirenlere anlam veremiyorum. aracı bir görelim, artısı eksisi nedir görelim, başarılı olup olmadığına öyle karar verelim. eğer başarılı bir proje olursa ülke ekonomisine katkı sağlayacağına şüphem yok. iktidar yapıyor diye her şeye muhalefet olmayı keselim lütfen aptalca duruyor çünkü...
0 /